ČUCH, CHUŤ, HMAT, ZRAK, SLUCH.

Máme 5 základných zmyslov. Našou prácou je potešiť jeden z nich kvalitne a pekne odvedenou prácou.FOTOGRAFIA EVENTOV

Sme pripravení zdokumentovať Vašu akciu. Či sa jedná o interiérové, alebo exteriérové prostredie sme pripravení na všetky svetelné a poveternostné podmienky. K svojej práci používame špičkovú fototechniku, ktorá nám umožní dosahovať kvalitný výsledok.

Sme schopní tlačiť fotografie priamo na akcii. Vaši hostia si môžu ako pamiatku z akcie odniesť pekné fotografie v papierovej forme.


FOTOGRAFIE NEHNUTELNOSTÍ

Máte pekný priestor? Nenechajte ho nedocenený zlými fotografiami. Zaujmite na prvý pohľad a odprezentujte sa v tom najkrajšom svetle. Sme Vám plne k dispozícií pri fotografií akýchkoľvek interiérových a exteriérových priestorov (pre viac informácií kliknite SEM)


GRAFICKÉ PRÁCE

Máte chuť vyniknúť? Vieme Vám vytvoriť reklamu namieru. Či už ide o plagát, vizitku, katalóg, kalendár, návrh reklamného polepu, alebo vytvorenie profesionalného mailu sme Vám plne k dispozícii.


FOTOGRAFIE PRODUKTOV

Potrebujete odprezentovať svoj produkt? Spravujete si sociálne siete a chcete byť vybavený Kvalitným obsahom? Využite naše služby fotografie produktovTVORBA CESTOVATELSKÝCH ROADTRIP FOTOEXPEDÍCI

Naša srdcová záležitosť pri ktorej odprezentujeme Váš produkt dobrodružnou cestou.

Pozrite si naše práce v sekcií BLOG